• Неодамнешно
Stupell Industries Здраво слатки образи глупости бања за бања за миење садови графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн со букви и наре
zoom_in

Stupell Industries Здраво слатки образи глупости бања за бања за миење садови графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Здраво слатки образи; Типографија; Минимално. Дизајн со букви и наредени.

Избор на купувачи..