• Неодамнешно
Софе Младинска Јакна За Загревање
zoom_in

Софе Младинска Јакна За Загревање

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поштенски фронт со поставени во ракави и Софи брендирани патент повлечете Еластични манжетни и долниот бенд Предните џебови Контраст цевки на рамо и ракави Патент пред со поставени во ракави и Софе брендирани патент повлече. Еластични манжетни и долна лента. Предни џебови.

Избор на купувачи..