• Неодамнешно
Миење на телото на фази - Системи за илузија # Систем за елиминација на човечки мирис
zoom_in

Миење на телото на фази - Системи за илузија Систем за елиминација на човечки мирис

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Phaze 1 миењето на телото ја чисти и ја условува вашата кожа додека го запечатите вашето тело со мирис неутрализирање на z-технологијата. Традиционалните производи за „контрола на мирисот“ кои ја исушат вашата кожа и коса се повеќе од само непријатност, тие предизвикуваат вишок првут што негативно влијае на вашиот лов. Илјадници изгубени човечки клетки на кожата ги загадуваат вашите патеки и поставувања, оставајќи зад себе порака на опасност. Phaze 1 миењето на телото е формула за квалитет на салонот дизајнирана да ја задржи вашата коса и тело хидрирана и негувана. Phaze е еден од најбезбедните и најефикасните системи за контрола на мирисот и еколошката формула е дизајнирана за употреба на чувствителна кожа. Phaze Z-технологијата не е дизајнирана да „убие или уништи“ ништо, наместо тоа трајно ги внесува молекулите на мирис на контакт. Фази на вашето тело мирис во 3 едноставни чекори и доживејте го следното ниво на контрола на мирисот оваа сезона на лов! За оптимални резултати, користете Phaze 1 миење на телото со целиот систем на Phaze. Миењето на телото на фази е формула за квалитет на салонот што ги опфаќа молекулите на мирис на контакт.

Избор на купувачи..