• Неодамнешно
Замена Repk107546Q светло за магла компатибилна со 2014 година- КИА Оптима пред, лев возач со сијалички CAPA сертифициран
zoom_in

Замена Repk107546Q светло за магла компатибилна со 2014 година- КИА Оптима пред, лев возач со сијалички CAPA сертифициран

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Assembly : With bulb(s) Certification : CAPA Certified Replaces OE Number : 922012 T550 Replaces Partslink Number : KI2592135 CInterchange Part Numer : 922012 T550, KI2592135 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty FOG LIGHTWith OE standards used throughout the manufacturing process, Fog lights offer Квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето видно поле може безбедно да се прошири во лоши временски услови или други услови за ниска видливост. Феации и придобивки : Фуд-вметнување како директна замена за вашите оригинални светла за магла. Wirица на приклучоци и игра. Извадете од склопови со или без сијалици.Сапериорна, трајна видливост на дизајнот, гарантира перформанси што обезбедува одлична видливост. Детскиот квалитет и безбедност на обезбедување во ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. Контролниот процес гарантира дека сите производи исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост. Столки до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови во реалниот свет. Модерни технологии и халогени светилки достапни, доколку ОЕ е опремено. Произведено од компоненти со врвен квалитет, ова е вашето најдобро Опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. , Ex луксуз, ограничен, LX, SX, SX Turbo) го заменува бројот на OE : 922012 T550. Заменува број на делови : KI2592135 C. Број на размени во делот : 922012 T550, KI2592135.

Избор на купувачи..