• Неодамнешно
Летни фустани за жени обични кратки ракави против вратот занишани проток удобен мини фустан
zoom_in

Летни фустани за жени обични кратки ракави против вратот занишани проток удобен мини фустан

DEN 287.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

пакетот содржи : 1 компјутер здолниште.Големина : S BUST : 94 CM/37.58' 'ракав : 16 CM/6.40 '' Големина : XXL Bust : 110cm/43.91' 'должина : 92cm/36. Работите што ве прават бестрашен и се надевам затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.61' 'Големина : Големина : L BUST : 102 CM/40.01 '' Големина : XL Bust : 106cm/41.16 '' SLEEVE : 17 CM/6.09 '' Должина : 95cm/37. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот.

Избор на купувачи..