• Неодамнешно
Мрзливи Женски Обични Потресени Долг Тексас Јакна Јакна Фустан Палто
zoom_in

Мрзливи Женски Обични Потресени Долг Тексас Јакна Јакна Фустан Палто

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

92 t Bust : t37. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . Содржина На Пакетот. Забелешка : . Спецификации. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 90 пресврт : t30. Темперамент Кратко Здолниште : дизајнот на тенок краток тексас здолниште може да го покаже вашиот личен шарм и шармантна фигура, што ќе ве издвои од толпата. 73 tsleve : t22. Мt Length : t75t Биста : t90-98t Ракав : t55t Рамо : t47t Половината : t74-78. Обезбедување квалитет : Изработена од висококвалитетна тексас ткаенина за меко и удобно искуство при носење, безбедна за кожата. XLt Length : t77t Биста : t98-106t Ракав : t57t Рамо : t49t Половината : t82-86.

Избор на купувачи..