• Неодамнешно
Фимкаул Женски Дуксер Дуксери Зимски Пад Плус Големина Обични Врвови Со Долги Ракави Што Одговараат На Тркалезен Врат Лабав Џемпер Со Кружен Врат За Дуксери
zoom_in

Фимкаул Женски Дуксер Дуксери Зимски Пад Плус Големина Обични Врвови Со Долги Ракави Што Одговараат На Тркалезен Врат Лабав

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

37" Половината : 100cm/39. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.22" Половината : 92cm/36. И она што ќе се движи, ни се движи 100% Полиестер. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.

Избор на купувачи..