• Неодамнешно
хаксмноу машка тренерка секојдневен дуксер комплет панталони јакна машки дуксер зелен ххл
zoom_in

хаксмноу машка тренерка секојдневен дуксер комплет панталони јакна машки дуксер зелен ххл

DEN 911.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење и е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа. Пол : унисекс прилика : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија : Зима што добивате : 1 Еез Врвови, 1 Еез Панталони Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.97" панталони должина : 113cm/44.

Избор на купувачи..