• Неодамнешно
Тони Хоук 22 Mini Cruiser скејтборд, скејтборд во стилот на денар за деца и почетници, Teal
zoom_in

Тони Хоук 22 Mini Cruiser скејтборд, скејтборд во стилот на денар за деца и почетници, Teal

DEN 559.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преносен и лесен Тони Хоук 22 "Ретро крстосувач скејтборд е совршена табла за крстарење од точката А до точката Б во стил. Тој е опремен со 3,5" алуминиумски камиони и лежишта ABEC 3. Тоа е доволно мало и цврсто за крстарење низ кампусот, но доволно лесен за носење кога треба да го собереш и да одиш. Одлична мала табла за крстарење низ градот! 22 "x 5,5" 5 "-Скејтборд за скејтборд на јавор, комплетен скејтборд што е издржлив и лесна тежина Конкавна профил на палубата за супериорна контрола и лесен за транспорт на тркала на Тони Хок 60мм x 45мм.

Избор на купувачи..