• Неодамнешно
Тони Хок 31 Стандарден метален скејтборд со 5 Про -камиони X тркала - на возраст од 5+ на возраст
zoom_in

Тони Хок 31 Стандарден метален скејтборд со 5 Про -камиони X тркала - на возраст од 5+ на возраст

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали ви треба прекрасна палуба за скејтборд Тони Хоук Металик за вашето следно патување во скејтпарк или скејтборд со лесно возење за девојчиња и момчиња, металниот скејт-табла на Тони Хок 31 ”металик Попсикул Скејт ја покриваше! Нашите уникатни скејтборди со крстарење обезбедуваат одличен зафат и удобност додека се возите, давајќи му на вашето дете совршени детски скејтборди за забава на отворено! Нежните тркала на скејтборд се лесни за возење, што го прави овој скејтборд одличен прв чекор за деца кои на крајот сакаат да се надоградат во скејтборди за тинејџери и возрасни. Компатибилен со повеќето стандардни алатки за скејтборд, скејтборд е источно за да се прилагоди, овозможувајќи ви да се занимавате со вашите скејтборди за девојчиња и момчиња. Трајни и лесни, нашите скејт -табли се исто така совршени за патување, што ви даваат тони забава на локалната рампа за скејтборд или скејт -парк. Скејтборд со висок квалитет за деца. Про графики со метални нагласувања. 31 ”x 7,75” 9ply Maple Deck. Двоен удар конкавен палуба. Стила за црна лента за стилови. 5 ”камиони за про Алу. 52мм X32mm тркало со влечни жлебови со лежишта ABEC 3. Издржлив и лесен. Лесен за транспорт. Одлично за скејтпарк, крстарење и трикови. Совршен за почетници.

Избор на купувачи..