• Неодамнешно
Stuple Industries проблеми со помалку благослови повеќе мотивациони фраза растителни лисја, 24, дизајн од Натали Карпентериери
zoom_in

Stuple Industries проблеми со помалку благослови повеќе мотивациони фраза растителни лисја, 24, дизајн од Натали Карпентериери

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 10 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : лисја; Растенија; Цитати; Фраза; Нека вашите проблеми се помалку и вашите благослови да бидат повеќе и ништо друго освен среќата да дојде преку вашата врата. Дизајн од Натали Карпентиери.

Избор на купувачи..