• Неодамнешно
Cuisinart® Basting Pack и Setter Chrush - саксија од не'рѓосувачки челик 16oz, совршен за путер, сосови и маринади
zoom_in

Cuisinart® Basting Pack и Setter Chrush - саксија од не'рѓосувачки челик 16oz, совршен за путер, сосови и маринади

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Четката се вклопува на страната на тенџерето за палење 16oz, држејќи го сосот на главата на силиконска четка и не ја нагоре. И сега можете да го однесете светски познатиот бренд Cuisinart до вашиот внатрешен двор, тревник, задната врата или кампот со нивната сеопфатна линија на производи за печење на отворено Cuisinart, достапни сега. Совршено за печење, кампување или задниот дел! Престижниот бренд Cuisinart не е ограничен на нивните познати преработувачи на храна - вклучени или исклучени, никој не го покрива современиот готвач како Cuisinart. И сега можете да го однесете светски познатиот бренд Cuisinart до вашиот внатрешен двор, тревник, задната врата или кампот со нивната сеопфатна линија на производи за печење на отворено Cuisinart, достапни сега. Главата на силиконска четка дистрибуира сосови непречено и рамномерно и се одвојува од рачката за удобно чистење.Сетот за тенџере и четка за четки за кујсини е совршен за стопен путер, сосови и маринади! Го олеснува да се сервирате вкусно скара со месо, живина и морска храна секој пат кога ќе се скарате.

Избор на купувачи..