• Неодамнешно
Вејкман Отворено Послужавник Риболов Справи Бо И Уметнички Снабдување Организатор, Средно, Црно Бело
zoom_in

Вејкман Отворено Послужавник Риболов Справи Бо И Уметнички Снабдување Организатор, Средно, Црно Бело

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-Димензии : 8 "Л х 7. Вејкман На Отворено 2 Кутија За Риболов Со Послужавник И Организатор За Снабдување Со Уметност, Среден, Црн / Бел : МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - не само што овој организатор е одличен за рибарите да ги следат нивните мамки, справи и Мамки, туку може да го користат и уметници, производители на накит, дрводелци и други занаетчии за да ги држат своите алатки и материјали при рака.

Избор на купувачи..