• Неодамнешно
Заптивка на вентилот на Нипон Рајнц
zoom_in

Заптивка на вентилот на Нипон Рајнц

DEN 560.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајн на заптивка на вентилот Nippon Reinz, иновативен дизајн на производи и високо квалитетни материјали ни овозможува да обезбедиме дихтунзи на Виктор Рајнц за да ги исполни специфичните барања за моторот. Глобалниот тим на DANA на искусни инженери работи со сите типови мотори и конфигурации за да понуди најдобро решение за запечатување за специфични апликации. Карактеристики и придобивки : Подобрена сигурност, издржливост и форми на вметнување на перформансите на моторот, дизајнирани да го подобрат слојот на стопер за издржливост, можат да бидат дизајнирани со топографија за да се оптимизира оптоварувањето на балансот на оптоварувањето на вентилот на Nippon Reinz.

Избор на купувачи..