• Неодамнешно
Органски ОРГ704А Рачно Ткаен Син Природен Килим
zoom_in

Органски ОРГ704А Рачно Ткаен Син Природен Килим

DEN 5727.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сафавиех Органски ОРГ704А Рачно Ткаена Сина / Природна Мода На Килим ја исполнува одржливоста во Колекцијата Органика на рачно ткаени висококвалитетни килими од коноп и јута. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

Избор на купувачи..