• Неодамнешно
Црн ПЕТМАТ ЛЕ БИСТРО ПРОГРАМАБИЛЕН ФИДЕР LBS ГОЛЕМ ЦРН 9. 14. 16.88
zoom_in

Црн ПЕТМАТ ЛЕ БИСТРО ПРОГРАМАБИЛЕН ФИДЕР LBS ГОЛЕМ ЦРН 9. 14. 16.88

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Повикувајќи ги сите зафатени родители миленичиња. Програмабилниот Диспензер За Храна За Миленичиња Аспен лебистро е тука за да ви го олесни животот. Замислете дека сте заглавени доцна на работа и се надевате дека вашиот мал крзнен пријател не е премногу гладен. Овој автоматски диспензер за храна може да се програмира да ги храни вашите миленици со вистинска количина храна во вистинско време од денот. Помогнете им на вашите миленици да одржуваат здрава тежина со порции храна и закажани времиња на оброци. Вашите миленици секогаш ќе знаат кога и од каде доаѓа нивниот следен оброк Со Програмабилниот Диспензер За Храна "Аспен Милениче Лебистро". Автоматски фидер идеален за зафатени родители миленичиња. Програмабилно е да го нахраните вашето домашно милениче со вистинска количина во вистинско време. Лесен за читање лцд-екранот го олеснува прилагодувањето на распоредот за хранење и големината на оброците. Изберете да се хранат до 3 оброци дневно и помеѓу 1/4 чаша до 3 чаши на секој оброк. Држи до 10 килограми сува храна. Капакот за заклучување со извртување ги држи миленичињата подалеку од храната додека ги одржува свежи и крцкави. Напојува со 3 Д-ќелии батерии (вклучени). Боја : Црна. Димензии( L x w x H) : 9,8 x 13,7 x 13,98 инчи. Тежина : 5,15 фунти.

Избор на купувачи..