• Неодамнешно
Моќ Ренџерс - Хаштаг-Кошула Со Кратки Ракави-Средна
zoom_in

Моќ Ренџерс - Хаштаг-Кошула Со Кратки Ракави-Средна

DEN 316.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Може да очекувате трајна издржливост со оваа 65% Полиестер 35% Памук, Унисекс Маица за Возрасни. Нашите дизајни се сублимирани рачно на нашиот сопствен бренд на хибридни празни маици. Секоја кошула ќе има живописна боја со напредни перформанси за управување со влага. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : бидејќи секоја кошула е рачно изработена, ќе забележите некои ?бело? несовршености во близина на туткани области како јама за раце, страни или линија на вратот. Ова е нормално и дел од процесот на печатење. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Избор на купувачи..