• Неодамнешно
Дуртебеуа Широка Нога Обични Течни Панталони Со Џебови Женски Лабави Долги Прави
zoom_in

Дуртебеуа Широка Нога Обични Течни Панталони Со Џебови Женски Лабави Долги Прави

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајнот со широки нозе и исечената должина на овие капри панталони се супер слатки и ох-толку удобни. Седи малку над половината регуларен : 21" неампетит : 19 " вонемпурен памук, увезена машина за перење. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. Удобните, меки и елегантни, елегантни надворешни панталони, прилагодлив појас, може да се прилагодат според обемот на половината, да ја зголемат удобноста.

Избор на купувачи..