• Неодамнешно
Идораван Кошули Со Долги Ракави За Мажи Продажба На Царинење Мажи Мода Секојдневно Печатење Со Пуловер Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Блуза
zoom_in

Идораван Кошули Со Долги Ракави За Мажи Продажба На Царинење Мажи Мода Секојдневно Печатење Со Пуловер Со Кружен Врат Маица

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машките кошули идораван се изработени со висококвалитетна ткаенина, обезбедувајќи дишење, лесно чувство и мекост. Ткаенината е исто така пријателска за кожата, обезбедувајќи удобност во текот на денот, што ќе ви помогне да се чувствувате свежо цел ден. Јаката може да ја покаже убавината на обликот на телото, што ве прави полни со мажественост.Оваа кошула со копчиња со долги ракави можете да ја спарите со чино или фармерки за секојдневен изглед. Може да се совпадне и со панталони за облекување за остар и елегантен изглед. Оваа разноврсна кошула е задолжителна во гардеробата на секој маж.Совршени подароци за вашето момче, син, сопруг, па дури и за себе!За да ви дадат подобро искуство со абење, овие мажи со долги ракави имаат различни големини за да изберете, можете внимателно да ги прочитате деталите за големината во следниот опис или на сликите за да добиете соодветна големина за себе. Материјал : Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Повлечете го затворањето. Деколте : Вратот На Екипажот. Дизајн : Долги Ракави, Печатење, Секојдневен,Модерен дизајн, тенок фит, класичен јака за превртување, затворање со копчиња,цврста боја,раширена јака, прилагодливи копчиња, ве прават згодни и привлечни. Карактеристика : Обична машка кошула, Маици Со Пуловер со Јака, Секојдневни Врвови Со Ракави, Маица За отпечатоци за мажи, Модерни Маици Со Тркалезен Врат за мажи, Обични Врвови Со Долги Ракави,Кошули Со Копчиња Надолу Хенли ,Обични Врвови Со Цврста Боја Со Долги Ракави,Машка Обична Фустанска Кошула ,Кошула Со Копчиња За Истегнување,Маица Со Јака Со Бенд. Обична Обична Кошула за Мажи Од Идораван.

Избор на купувачи..