• Неодамнешно
14к Жолто Злато Дијамант-Исечени И Извртени Обетки Со Обрачи Од Цевки
zoom_in

14к Жолто Злато Дијамант-Исечени И Извртени Обетки Со Обрачи Од Цевки

DEN 1215.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 30,35 mmfeute : Шуплив Процес На Производство : Цевкиматеријал : Примарно : Златна Дебелина : 0,95 mm Width на Ставка : 30,03 Mmproduct Тип : Накит Тип На Накит : Обеткипродадени По Единица : Пароброд : женска текстура : Дијамант - материјал за сечење : примарна боја : Затворање со жолта Облека : тип на жица И спојки : Внатрешна Категорија На Накит Накит обетки обетки Со Обрач вклучени Елегантни обетки кутија. ГАРАНТИРАНО 14к Жолто Злато, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Избор на купувачи..