• Неодамнешно
Хедер Б женски плус големина фустан од руф
zoom_in

Хедер Б женски плус големина фустан од руф

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прегрнете го високо-ниско ниво! Овој фустан од шушкава од Хедер Б драпери со леснотија за тој изглед со слободен тече што го сакаме. Облеката на рафлата на деколтето додава забавен, флерт допир бидејќи овој фустан е исто така истакнат со пространи ракави со еластични манжетни. Најдобриот дел : Еластична половината за удобно, целодневно вклопување додека сте во движење. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Лабава. Должина : Макси должина. Ракави : Долги со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-вратл со трим на руфли; еластична половината; Ткаенина за плетење во Jerseyерси. Plusенски плус фустан од руфли од Хедер Б.

Избор на купувачи..