• Неодамнешно
Пумпи за Бела Вита Нара
zoom_in

Пумпи за Бела Вита Нара

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нара од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпетица. Детални во најразлични материјали што ќе ве однесат од работа во вечерните часови. Ќе сакате повеќе од еден пар! 2,75 "Блок потпетица. Класична пумпа. Пета до пети подлежена влошка. Лизгајте се на затворање.

Избор на купувачи..