• Неодамнешно
Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки и големи машка маичка, до 5xl
zoom_in

Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки и големи машка маичка, до 5xl

DEN 719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одете луди за карирана во кошулата со кратки ракави на Georgeорџ. Омилен топло време со шорцеви или фармерки. Продаден исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Classic Fit. Јака од точка. Плакета со копчиња. Кратки ракави. Допир на истегнување за одлично задржување и удобност во форма. Ги контролира влагата и изолираните. 60% памук/36% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Истражена карирана кошула за топон за мажи од Georgeорџ.

Избор на купувачи..