• Неодамнешно
Викторија К женски реси и плетенка сандали
zoom_in

Викторија К женски реси и плетенка сандали

DEN 639.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пар сандали на Викторија К дизајнирани со ресни и плетенка, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Тасели и плетенки. 100% гумен ѓон. Достапно во многу бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Избор на купувачи..