• Неодамнешно
Графичка Америка за животинска мечка Машка графичка маица
zoom_in

Графичка Америка за животинска мечка Машка графичка маица

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете ја вашата страна на животните со оваа графичка мета со теми од мечка. Одличен дизајн на маица за зоолошката градина, училиште, работа, забави, патување година околу или на вашиот омилен празник. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон животните или дајте му како совршен подарок за тато, син, брат, дедо, пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави момци е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за зоолошката градина, училиште, работа, забави, патувачка година околу или на вашиот омилен празник . Нашата облека инспирирана од мечка покажува стил на lубители на животни на трендовски случајна облека . Изберете ги вашите омилени дизајни за маица со мечка и подобрете ја вашата гардероба . Класичен, удобно унисекс вклопување . прислушуван врат и раменици . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи големини на облека за мажи . големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук & 90/10 памук/поли (Спорт Греј) . Печатено во САД.

Избор на купувачи..