• Неодамнешно
Justice Girl's J-Sport Активна преголема маица и шорцеви за велосипеди, сет, парче, големини XS-XLP
zoom_in

Justice Girl's J-Sport Активна преголема маица и шорцеви за велосипеди, сет, парче, големини XS-XLP

DEN 360.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Двојно надолу на нејзиниот стил со поставени маици и шорцеви на правдата. Груб сет што вклучува ултра-кул преголема мета и координативни шорцеви за велосипеди. Канализирање на вибрации на одмор Овој сет се одликува со тропски инспирирани шорцеви за печатење и мермер. Забавно е да се носи заедно или да се меша и да се совпаѓа со нејзините други омилени топло време. Материјал : Топ : 60% памук/40% полиестер; Шорцеви : 90% полиестер/10% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 мета и 1 пар шорцеви за велосипеди. Врвни карактеристики : Преголемо вклопување; екипаж; стил на пуловер; кратки ракави со капка рамо; Тропски инспирирана графика однапред. Карактеристики на шорцеви : тенок вклоп; влечење на стајлинг; удобна еластична лента за половината; 5 ”inseam; Сеопфатно мермер печатење. Justice J-Sport Активна преголема маица и облека за велосипеди за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Избор на купувачи..