• Неодамнешно
Петит Лем бебе девојче краток сет - надвор од бело
zoom_in

Петит Лем бебе девојче краток сет - надвор од бело

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сетот за Peplum со 4 парчиња „Poppy“ се состои од сè што му треба на вашето мало девојче за голем ден во паркот. Со врвот на Peplum, совпаѓање шорцеви и лента за глава, како и координативна кошула со пелена, можете да бидете сигурни дека ќе биде удобна додека лази, wiggles и ја истражува својата околина. Еластичната кошула за пелена на копчето за половината и Snap се дизајнирани и за удобност и за лесно менување. • Состав : Jerseyерси (95% памук, 5% спандекс) • Еластична лента за половината • Копче за пелена на копчето • Машинско миење.

Избор на купувачи..