• Неодамнешно
Појадок топол џеб со јајце и сирење од сланина од јаболка
zoom_in

Појадок топол џеб со јајце и сирење од сланина од јаболка

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Појадок на вистински начин : Топли џебови сланина, сендвичи од јајца и сирење се најлошиот кошмар на гладот, испорачувајќи го класичниот вкус на топол сендвич за појадок во удобен кроасан кора . Чувајте ги жешките џебови замрзнати додека не сте подготвени да готвите. Без оглед како ги подготвувате, врелите џебови за појадок се топли и вкусни секој пат.

Избор на купувачи..