• Неодамнешно
Мајкрософт Површина Центар 84 Екран На Допир Се-Во-Едно Компјутер, Интел Core i7, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 128GB SSD, Windows 10, Црна
zoom_in

Мајкрософт Површина Центар 84 Екран На Допир Се-Во-Едно Компјутер, Интел Core i7, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 128GB SSD, Windows 10, Црна

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Windows apps можете да извршувате универзални Апликации за Windows природно од Microsoft Surface Hub или да поврзувате апликации од вашиот личен уред. Со inkback ® и touchback, вашите промени ќе се појават на компатибилни personal уреди. Познати апликации Мајкрософт Површина Центар вклучува познати мајкрософт софтвер и услуги кои вашиот бизнис се потпира на, Како Skype За Бизнис, Канцеларија, И One Note. Закажани или спонтани Закажете состаноци однапред со Skype За Бизнис или поканете далечински присутни ад хок кога сакате да ги внесете во дискусијата. Мајкрософт Површина Центар 84 " Екран На Допир Сите-Во-Едно Компјутер, Intel Core i7, 8 GB RAM МЕМОРИЈА, 128 GB SSD, Windows 10, Црна 8 GB меморија за да се справи со комплексни апликации истовремено. Лесно за споделување содржина можете лесно да споделувате содржина од лаптопи, таблети или телефони. Соберете ги тимовите на начин што се чувствува сосема природно, со технологија што не навлегува, туку помага да течат идеите. Завршете ја вашата сесија со опција за зачувување и испраќање содржини за состаноци во групата за подоцнежна употреба. Сето она што го правите ќе изгледа неверојатно на дисплејот 84" 3840 х 2560. И бидејќи можете лесно да испраќате белешки и содржини за состаноци, можете да комуницирате исходи и точки на дејствување. Можете исто така да поврзете апликации од вашиот личен уред и да ги возите од Површинскиот Центар На Мајкрософт. Ангажирање за секого Секој може да види содржина и да придонесе подеднакво без разлика каде се наоѓа. Проширете го она што може да се постигне во моментот, а потоа не губете го моментумот - фатете ја вашата работа за да можете да дејствувате на неа подоцна. Земете ги вашите идеи Со Вас Зачувајте ја таблата како богата Датотека Со Една Белешка и испратете ја по е-Пошта до другите за вашите идеи да не испарат кога ќе заврши состанокот. Изграден за тимска Работа Без разлика дали сте во собата или од другата страна на светот, Мајкрософт Површински Центар ги носи сите во соработката.

Избор на купувачи..