• Неодамнешно
Филтер Пена За Биоплус ППИ
zoom_in

Филтер Пена За Биоплус ППИ

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Филтер Пена Биоплус Постави 30 ppi за Биоплус 50, 100, или 200 вклучува парична казна замена филтер пена. Комбинацијата на груби и фини филтер пени и руно ви овозможува да се прилагодите за да ги задоволите потребите за филтрирање на вашиот аквариум. Времето за замена на филтер пената варира во зависност од големината на аквариумот, бројот на риби и растенија и опаѓа во перформансите на филтерот. Пената ЗА ФИЛТЕР ЗА ОАЗА За биоплус 30 ппи е филтер пена за филтрите ОАЗА Биоплус. Вклучува парична казна замена филтер пена. Прилагодете го вашиот избор на филтер пени и руно за да ги задоволите потребите на вашиот аквариум. Времето за замена на пената на филтерот варира во зависност од големината на аквариумот и бројот на риби и растенија.

Избор на купувачи..