• Неодамнешно
Подготви кабинети за складирање 30
zoom_in

Подготви кабинети за складирање 30

DEN 2559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата за складирање на кабинети за складирање нуди разноврсност за вашите постојано менување на потребите за складирање во гаражата, просторијата за перење, канцеларија или работилница. Кабинетите се монтираат безбедно на wallидот со систем со тешка метална железница и кука. Функцијата за монтирање на wallидот обезбедува лесно чистење под орманите и ги штити вашите складирани предмети од вода и нечистотија. Колекцијата Hangups е конструирана со употреба на ламинирано композитно дрво и има метални рачки и прилагодливи шарки. Овој производ испорачува подготвени за склопување и ги вклучува сите шини со шини и завртки за прицврстување. Додадете други плакари од нашата колекција Hangups за да создадете систем за складирање за да ја претворите секоја преполна просторија во организиран простор. Поставете А вклучува : 1 x 30 "Горниот кабинет за складирање и основниот кабинет за 1 x 3-фигура. Кабинетот за складирање на кабинети за складирање 30", 2 парчиња, светло сив сатенски никел завршени рачки. 6-насочни прилагодливи шарки за фино прилагодување на вратата. Потребни алатки за инсталација : вежба, пронаоѓач на студенти, мерка на ниво и лента. Бродовите подготвени да се соберат и вклучуваат упатства за лесно склопување. Ограничена гаранција на 5-годишен производител на делови. Произведено во Северна Америка и ги исполнува сите безбедносни стандарди. Вкупна тежина на производот : 140. 11 кубни стапки. Вкупен капацитет на тежина 180 bs.

Избор на купувачи..