• Неодамнешно
Малечка starвезда органско новороденче и бебе девојчиња со долги ракави маица и панталони, сет на облека со 2 парчиња
zoom_in

Малечка starвезда органско новороденче и бебе девојчиња со долги ракави маица и панталони, сет на облека со 2 парчиња

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Денешна облека : Комплетна. Детските стилови со разнобојни отпечатоци се супер кул и се прикажани светло на оваа дводелна облека од Малата Starвезда органска. Вклучува маица и панталони. Маица : екипаж; долги ракави; контрастно печатење; Зашивање на контраст. Панталони : стил на влечење; еластична половината; печатење на сите. 100% органски памук. Машина за перење. Увезени. Графички мета и панталони поставени од малата Starвезда органски за новороденчиња и девојчиња.

Избор на купувачи..