• Неодамнешно
Калтренд Предни Кофи Микросуеде Капаци За Седишта за 2015 Година-Чеви Сити Експрес-ЦВ568-08СБ Светло Сива Влошка Со Црна Облога
zoom_in

Калтренд Предни Кофи Микросуеде Капаци За Седишта за 2015 Година-Чеви Сити Експрес-ЦВ568-08СБ Светло Сива Влошка Со Црна Облога

DEN 2712.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Caltrend Предни Кофи Микросуеде Капаци За Седишта за 2015-2018 Chevy City Express - CV568-08 SB Светло Сива Влошка Со Црна Облога w/посебен потпирач за глава w/рамно преклопно совозачко седиште w/потпирач за раце за возач w/двоен лумбален w/странични воздушни перничиња microsuede капаците на седиштата се изработени од богата, еластична симулирана велур ткаенина која обезбедува "о толку мека" чувство на вистинска Кожа Од Велур. Навлаките за седишта во микросуед ви даваат долготрајна заштита и софистициран изглед без висока цена или комплицирана грижа. Направено од 100% Полиестер, ниту едно животно не беше повредено во процесот. Еластичната завршница им овозможува на овие капаци на седиштата да ја истакнат елеганцијата во вашето возило. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-Кофи w/посебен потпирач за глава w/рамно преклопно совозачко седиште w/потпирач за рака за возач w/двојни лумбални w/странични воздушни перничиња, Премиум навлаки за седишта во стилот На Микросуед се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци За Седишта За автомобили Со Микросуед имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

Избор на купувачи..