• Неодамнешно
Зелени Играчки Редење Редење И Гнездење Играчки
zoom_in

Зелени Играчки Редење Редење И Гнездење Играчки

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зелениот Сложувач на Играчки зема класична играчка и ја прави побезбедна и поиграна. Осумте чудно обоени парчиња за гнездење лесно се собираат од големи до мали, а исто така им овозможуваат на малите градители да ја д својата имагинација и да се натрупаат по кој било редослед. Малите можат да развијат координација рака-око и препознавање на бои додека Имаат Многу Добра Зелена Забава. Што Е најважно, Зелениот Играчки Сложувач е безбеден. Неговиот уникатен дизајн нема централен столб. Без БПА, ПВЦ, фталати или надворешни премази. Овој Сложувач е од 100% рециклирани пластични контејнери за млеко кои заштедуваат енергија и ги намалуваат емисиите на стакленички гасови. Спакувани инг само рециклирани и рециклирачки материјали и печатени со мастила од соја.

Избор на купувачи..