• Неодамнешно
Тексас инструменти NSCX2-RLP-1L TI Nspire Далечински Учење Пакет
zoom_in

Тексас инструменти NSCX2-RLP-1L TI Nspire Далечински Учење Пакет

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Секој дом има потреба од експерт за електроника, некој што може да одлучи дали има смисла да ја купи најновата опрема. Ако сте навивач на гаџети, нашиот каталог За Електроника е вашата дестинација од соништата. Ако сеуште сте заглавени во основите, нашите елаборирани спецификации на производот ќе ве држат преку купувањето. Секој дом има потреба од експерт за електроника, некој што може да одлучи дали има смисла да ја купи најновата опрема. Ако сте навивач на гаџети, нашиот каталог За Електроника е вашата дестинација од соништата. Ако сеуште сте заглавени во основите, нашите елаборирани спецификации на производот ќе ве држат преку купувањето.

Избор на купувачи..