• Неодамнешно
Филипс Кристал Визија Платина Х 55В Две Светилки Магла Светлина
zoom_in

Филипс Кристал Визија Платина Х 55В Две Светилки Магла Светлина

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Се однесува На светилки" Предност. Филипс Кристална Визија Платина Н3 55В Две Светилки Магла Светлина Филипс Халоген Глава Магла Сијалица (Кристалвизија Платина ) Келвин (Боја) - До 4000К (Бело-Жолтеникава Боја) Лумен (Осветленост) - До 60% Подобрување "Во Споредба со минималниот правен стандард. Достапни Модели На Сијалица : . Предност-до 60% видливост На Страничниот пат. Подобрување на видливоста ноќе и лоши временски услови. Келвин (Боја)-ДО 4000К (Бело-Жолтеникава Боја). Оем Дел (Производител На Оригинална Опрема) - ДА. Филипс Халоген Главата Магла Сијалица (Кристалвизија Платина ).Филипс Кристал Визија Платина Н3 55В Две Светилки Магла Светлина. Нема Модификација. 9003 9004 9005 9005 XS 9006 9006 XS 9007 9008 9012 9145.

Избор на купувачи..