• Неодамнешно
Фанови на хантер-Вентилатор За Таванот На Демпси Со Лесен Комплет и Рачен Далечински Управувач
zoom_in

Фанови на хантер-Вентилатор За Таванот На Демпси Со Лесен Комплет и Рачен Далечински Управувач

DEN 2511.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

КОМПАТИБИЛНИ ДОДАТОЦИ : Работи Со додатоци За Хантер и Казабланка, не вклучувајќи Го И Хантер Оригинал гаранција за додатоци : Ограничена Доживотна Гаранција за Мотор поддржана од единствената компанија со над 135 години во бизнисот со вентилатори, - - Демпси - 4 Вентилатор За Таванот На Сечилото Со Лесен Комплет и Рачен Далечински Управувач Во Модерен Стил-12,27 Инчи Висок и Широк 52 Инчи - Производство : Вентилатори На Ловци. Семејство : Демпси. Целосно затемнети, високо-ефикасни LED светилки ви даваат целосна контрола врз вашето осветлување додека распонот на сечилото од 52 инчи ги одржува големите простории во вашиот дом да се чувствуваат кул.

Избор на купувачи..