• Неодамнешно
Напредок Осветлување - Едно Светло Блиску До таванот-Блиску До Таванот-Алабастер
zoom_in

Напредок Осветлување - Едно Светло Блиску До таванот-Блиску До Таванот-Алабастер

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекција : Класици За Превоз, Материјал : Керамика, Завршна Боја : Четкан Никел, Ширина : 11,5", Висина : 3,75", Метод На Закачување : Рамна, Тип На Светилка : Блескаво, Број На Светилки : 1, Моќност : 60 Вати, Оцена На Влага : Влажна Оценка, Биро : еднократно 11-1/2 инчи блиску до таванот со гравиран стаклен сад во стилот на алабастер и Четкан Никел Заврши. Завртете на стакло за лесно релампирање. Оваа опрема е совршена за спални соби, плакари, оставата, чајната кујна, ходници и многу други области од домот. Едноставниот стил координира со многу различни погледи низ домот. Висина на задната Плоча : 1,65 / Ширина На Задната Плоча : 11,50 / Вклучена Крошна : Да / Дијаметар На Крошна : 11,5 / Вклучена Сенка : Да / Димензии на Сенка : 8,63 х 3,13 . - - Алабастер Стакло-Светло Блиску до Таванот-1 Светло - Сад Сенка Во Преоден и Традиционален стил - 11,5 Инчи широк за 3,75 Инчи високо - Четкан Никел Заврши-Производство : Напредок Осветлување. Семејство : Класици За Превоз. Мпн : П3688-09.

Избор на купувачи..