• Неодамнешно
Куќиште За Тенок Телефон Компатибилен За Motorola MOTO G 5G , Печатење Со Црвен Круг, w Заштитник На Екранот Од Калено Стакло, Лесен, Флексибилен, Печатење ВО САД
zoom_in

Куќиште За Тенок Телефон Компатибилен За Motorola MOTO G 5G , Печатење Со Црвен Круг, w Заштитник На Екранот Од Калено Стакло,

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Talkingcase®Е Тенок Телефон Случај Со Црвен X Круг Дизајн, X Круг Црвена Жолта Боја.Специјално Дизајниран За : Моторола Мото Г 5Г 2022.Компатибилен Број На Телефонски Модел : XT2213.НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не За Мото Г 5Г 2023, 2021.Телефонски Оператор : АТ&Т, Поттик, Потрошувачки Мобилен, Крикет, Метро, Т-Мобиле, Тракфон, Мобилен Во САД, Xfinity Mobile. Премиум Ултра Флексибилниот Капак За Дизајн На Гел на Talking Case е еден од Нашите Најпродавани. Го Краси Вашиот Телефон со Нашите Сопствени Уметнички Дела, додека Го Штити од Нула и Удар. Изработен е Од Супер Мек Лесен Термопластичен Полиуретан (ТПУ) и е Отпорност на Гребење, Отпорност на Нечистотија и Апсорпција на Удари. Изборен Заштитник на екранот Од Калено Стакло. Заштитете го екранот од кршење, гребнатини и испакнатини и одржување на екранот на телефонот беспрекорен при долготрајна употреба. Прецизно Инженерската Форма И Дизајн Нуди Лесен Пристап до Порти и Копчиња. Прилагоден Дизајн за Лесна Инсталација и Отстранување. Премиум Дизајн На Уметнички Дела за Да го Нагласите Вашиот Вкус и Стил. Уметничките дела се Дизајнирани и Печатени во САД со мастила одобрени Од калифорнискиот стандард За Здравје и Безбедност. ***Ова е ПЕЧАТЕН дизајн со мазна површина. Тоа не е текстура површина.***. Инженер и Тестиран За Работа со Безжично Полнење без Отстранување на Случајот. 100% Гаранција За Задоволство. Исто Така, Ниту Едно Животно не Беше Повредено Во Изработката на Кој Било Од Нашите Отпечатоци За Дизајн На Животни.

Избор на купувачи..