• Неодамнешно
Bearlizer Блинг Бендови Компатибилен Со Apple Часовник Бендови Жени Девојки, Пеперутка Метал Прилагодливи Нараквица За Iwatch Серија SE 1
zoom_in

Bearlizer Блинг Бендови Компатибилен Со Apple Часовник Бендови Жени Девојки, Пеперутка Метал Прилагодливи Нараквица За Iwatch

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

??●Уникатен Дизајн На Пеперутка} Овој шик бенд за часовници со пеперутки има низа пенливи камења и импресионира со гламурозен изглед. Носењето на овој бенд ќе биде како група пеперутки да летаат околу вашиот зглоб, додавајќи благодат, привлечност и комплименти. за тебе. ??За Сите Серии На Apple Watch Овој опсег е компатибилен со Apple Watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm Se Серија Ultra 8/7/6/5/4/3/2/1 Сите Модели. ??●Лесно За Прилагодување : Оваа уникатна И извонредна Нараквица за Пеперутка е различна од традиционалната прилагодлива нараквица, вистинското чувство за вклопување за различни големини на зглобот со поместување на металната топка за да се продолжи должината на нараквицата, максималната големина. од 8,6 инчи. ??●Најдобар Избор За Подарок®една голема пеперутка, една мала пеперутка, симболизира зачувување и љубов.ова е совршен подарок за мајка и ќерка, баба и внука, сестра.Привлечен подарок на Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Сезоната На Дипломирање,. Божиќ, Денот на Благодарноста, Роденден, Свадба, Годишнина, итн. Пеперутката на двата краја на бендот е најуникатниот и фенси дизајн, инкрустиран со сјајни дијаманти, што ја симболизира вашата разлика, елеганција и благородност. Поврзувањето на кожурецот и пеперутката го додаваат овој бенд посебно значење на метаморфозата и надежта. Целиот бенд е поврзан со многу лакови, што е многу убаво и сонливо. Носењето на бендот ќе биде како група пеперутки да летаат околу вашиот зглоб, додавајќи благодат, привлечност и комплименти за вас.

Избор на купувачи..