• Неодамнешно
Проект Полароид - Проект Полароид [КОМПАКТНИ ДИСКОВИ] Експлицитни
zoom_in

Проект Полароид - Проект Полароид [КОМПАКТНИ ДИСКОВИ] Експлицитни

DEN 326.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Проектот Полароид е соработка на креативни умови кои можат да се опишат само како "судбина". Легендарниот Бронкс Ример Кул Кит (Ултрамагнетни МЦ, Д-р Октагон, итн.) се приклучува на производителот На Заливот Томц3 (стил на наркотик 1231) за фестивал на духовита игра со зборови, отчукувања со голема моќност и сеопфатно добро време. Гостувања На Принцот По (Организирана Конфузија), Човек Со Движење (Мајстори На Илузијата) и Џихад Од Груб Грб (Трет Поглед) додаваат уште повеќе масло на огнот и помагаат да се обликува уникатниот звук на албумот што сигурно ќе стане класика. Проект Полароид - Проект Полароид [КОМПАКТНИ ДИСКОВИ] Експлицитни.

Избор на купувачи..