• Неодамнешно
3drose Gopher Тоа - Двојно Вклучите Прекинувач
zoom_in

3drose Gopher Тоа - Двојно Вклучите Прекинувач

DEN 105.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гофер Ит Капакот На Прекинувачот за Светло е изработен од издржлив метал отпорен на гребење кој нема да избледи, чип или кора. Одликувајќи се со завршница со висок сјај, заедно со соодветните завртки го прави овој капак совршен завршен допир. Димензии (во инчи) : 4,5 H x 5 W. Изработени Од силен, издржлив метал отпорен на гребење. Вклучува соодветни завртки. Висок сјај заврши. Лесно за чистење.

Избор на купувачи..