• Неодамнешно
Летечкиот Рибар Фови Ги Поларизираше Очилата За Сонце-Килибар Од Желка
zoom_in

Летечкиот Рибар Фови Ги Поларизираше Очилата За Сонце-Килибар Од Желка

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Летечкиот Рибар Фоуи Очилата за Сонце се секогаш класичен изглед. Акционите риболовци очилата за сонце имаат Акутни ПОЛАРИЗИРАНИ ТАК леќи кои се оптички јасни се спротивставуваат на замаглување и намалување. Системот за боење на акутни леќи го подобрува контрастот на бојата, без искривување на природните бои. Поларизираните триацетатни леќи се отпорни на удари и гребнатини, лесни и издржливи. Целосна заштита од штетните сончеви зраци со 100 %v и УВБ. Рамката од мат кристален гранит има леќи за чад. Исто така, ограничена едногодишна гаранција. Летечкиот Рибар Fowey Желка Рамка w/Килибар Леќа Очила за Сонце.

Избор на купувачи..