• Неодамнешно
Глоуб Духови Декантер, 1.5 л Виски Вино Контејнер Со Кран Стакло Светот-Сет Глобус Декантер Со Штанд Затка Инка Совршен Бар Дома Јадење Декор Подарок
zoom_in

Глоуб Духови Декантер, 1.5 л Виски Вино Контејнер Со Кран Стакло Светот-Сет Глобус Декантер Со Штанд Затка Инка Совршен Бар

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Глоуб Духови Декантер, 1.5 л Виски Вино Контејнер Со Кран Стакло Светот-Сет Глобус Декантер Со Штанд Затворач Инка Совршен Бар Дома Јадење Декор Подароци Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Диспензер За Вино : Апсцапацитет : 1.5 Лесна Тежина : Прибл. 563г / 19.9 озхајт : Прибл. 33см / 13.0 Во Пакетот Листа : 1 х Вино Диспензерот1 х Стопер1 х Инка 1 х англиски Прирачник Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Со славина, може директно да ја контролира стапката, што е погодно за издавање пиво, црвено вино и други пијалоци. Транспарентен дизајн на облик на глобус, со затка и инка, погоден за полнење црвено вино во секое време. Изработен од пластика ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за храна, тој е издржлив и може безбедно да се користи. Убава и уникатна, тоа не е само дозер за вино, туку и одлична декорација на домот.

Избор на купувачи..