• Неодамнешно
Машка Маица Облека Најдобар Татко Некогаш Писмо Графички Екипажот Вратот 3д Печатење Улица Дневен Краток Ракав Печати Облека Облека Основни Мода Лесни Повик
zoom_in

Машка Маица Облека Најдобар Татко Некогаш Писмо Графички Екипажот Вратот 3д Печатење Улица Дневен Краток Ракав Печати Облека

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обична Кошула Со Кратки Ракави. Исто така совршен подарок за семејството, пријателите или паровите. Совети за перење Погоден за температура под 30 степени, и може да биде машински и рачно измиен. Без разлика дали тоа е за одмор, или секојдневно носење, можете да ја носите оваа кошула мажи со маица внатре, ќе бидете најпривлечни. Без разлика која хавајска кошула за мажи голема и висока порачувате, ова е кошула без грижи во која ќе уживате во сезоните што доаѓаат. Големина на дете : 100. ●Ткаенина Погодна За кожата} Овие хавајски кошули за мажи се лесна и мека ткаенина од вискоза, ова е специјален материјал, каде што влакната од вискоза се ткаени и обвиткани меки како свила, дишат и брзо се сушат, оставајќи го вашето тело во состојба на целосна релаксација, идеални кошули за топли и сончеви денови.170; Големина На Возрасни : 2 XS,XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL ,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL. €Многу Големина}Големина На Дете : 100.● Што има во пакетот q 1x Кошули. ●Хавајски Стил● менсавајски кошули, кратки ракави секојдневен стил на копче надолу со редовно вклопување, јака за ревер, лев џеб, копчиња за софистициран, без напор изглед и чувство. Стил : Графичка Кошула Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : тип На Издание На Кратки ракави : Лабава Еластичност : Силуета На Микро-Еластичност : Дебелина На Ж-Линија : Тип На Лесна Големина : Материјал Со Редовна Големина : Активност На Полиестер : Забава,Дневно, Деколте За Одмор : Стил На Вратот На Екипажот : Тема За Одмор : Лето Сите Големина За Деца и Возрасни. ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да нарачате нашата машка кошула за плажа да го потврди најдоброто за вас.

Избор на купувачи..