• Неодамнешно
MyBeauty Отворено Лента За Глава Обрач Топката Играчка Безбедност Фаќање Кошарка Родител-Дете Игра
zoom_in

MyBeauty Отворено Лента За Глава Обрач Топката Играчка Безбедност Фаќање Кошарка Родител-Дете Игра

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : . Топчињата се лесни и затоа не можат да предизвикаат никаква штета. Играта инспирирана од кошарка е погодна и за внатрешна и за надворешна игра. Многу добар подарок за вашите семејства или пријатели. Име На Предметот : Играчка За Топка Со Лента За Глава. Материјал : Пластика. Карактеристики : Игра Родител-дете, Безбедност, Смешно. Големина На Штандот за кошарка : 30см х 25см/11.81 "х 9.84" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Кошаркарски Штанд. 20 х Топки топчињата се лесни и затоа не можат да предизвикаат никаква штета. Играта инспирирана од кошарка е погодна и за внатрешна и за надворешна игра. Многу добар подарок за вашите семејства или пријатели. My Beauty Отворен Лента За Глава Обрач Топката Играчка Безбедност Фаќање Кошарка Родител-Дете Игра. Родител-дете Игра, Безбедност, Смешно.

Избор на купувачи..