• Неодамнешно
Cowboy Bebop Men & Big Men Cast Graphic Mirts, 2-пакет
zoom_in

Cowboy Bebop Men & Big Men Cast Graphic Mirts, 2-пакет

DEN 400.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете некоја loveубов кон вашите омилени ловци на распродажба на распродажба со оваа двојна графичка маици од каубојски бибоп! Во белата маичка има шарени отпечатоци на Феј и Едвард, додека втората маица е истакната со групна снимка од авион, Спајк, Феј, Едвард и Ајн Корги! Изработени во памучна ткаенина, аниме-мажите на овие мажи се без ознаки за дополнителна удобност-да! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж со дизајн без ознака; Графички отпечатоци од предната страна. © Sunrise/Funimation Productions LLC, сите права се задржани. Графички маици на мажите од каубојски каубојски.

Избор на купувачи..