• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „Фестивал Слонот I“ платно уметност од Шариклија Зарис
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „Фестивал Слонот I“ платно уметност од Шариклија Зарис

DEN 253.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. - слон илустриран во центарот на рамката. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Истакнати бои : бела, сива, сина светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија.

Избор на купувачи..