• Неодамнешно
Карат Т.Г.В. Емералд 14kt злато над сребрени обетки на круната
zoom_in

Карат Т.Г.В. Емералд 14kt злато над сребрени обетки на круната

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали купувате роденденска девојка или едноставно сте привлечени кон оваа богата нијанса, смарагд накит е прекрасен начин да му дадете луксузен допир на кој било изглед. Дизајнирано со елеганција во умот, сигурно е да се прави пенлива изјава секој пат! Discoverе откриете дека овој прстен има зачудувачка убавина што ќе се цени од секој агол. Тоа е прекрасен избор за софистицираната жена која го цени безвременскиот стил. Jewelers Club 1 Carat T.G.W. Злато на смарагд 14КТ над сребрени обетки на круната : Изработено во злато над Стерлинг Сребреникот 5,00 мм околу смарадвит Дијамант0,92 КТ. Затворање на T.G.W.Leverback.

Избор на купувачи..