• Неодамнешно
C црево за ладење компатибилен со 2008 година- Хонда договор продаден индивидуално
zoom_in

C црево за ладење компатибилен со 2008 година- Хонда договор продаден индивидуално

DEN 1501.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

Специфит на производи : Директен Fit Quantity Продаден : Продадено индивидуално тип : вшмукување и ликвидација на делот Број на делот : 4813021, 8871002690 NOTES : вшмукување и течна линија (долен кондензатор на испарувачот); Сензорот не е вклучен број ОЕ Број : 8871002690 Warranty : 1-годишна неограничена миризба гарантирана од врвни квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтини за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. со следниве возила : Hondacompatibational со : 2012 Accord HFPCompatibational со : 2011-2012 Accord Secompabtibational со : 2008-2012 Accord (подмодел : EX, EX-L, LX, LX-P, LX-S) го заменува бројот на ОЕ : 8871002690. Број на дел : 4813021, 8871002690. Одговара на Изберете : 2008-2012 Honda Accord Exl и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..